Kullanım Koşulları

telefonakaydetmeisimleri.net sitesini kullanan tüm kullanıcılar aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş sayılır. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen siteye girmeyiniz ve kullanmayınız.

telefonakaydetmeisimleri.net bu sitede yer alan tüm bilgileri ve tasarımı önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.

telefonakaydetmeisimleri.net da yer alan yazı, görsel ve benzeri tüm içerik ilgili kanun maddeleri gereğince telif hakkına tabidir. Bu kapsamda yazı, görsel ve tüm materyallerin tamamı veya bir bölümü kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kullanılmaz. İnternet ortamı veya benzer bir ortamda kullanılması yasaktır.

Sitemizde yer alan tüm bilgiler hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.

Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, telefonakaydetmeisimleri.net bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, telefonakaydetmeisimleri.net’ a hiçbir borç/alacak sorumluluk ve mükellefiyet yüklenemez.

Site ziyaretçileri, sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.

Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, sitemiz bu yayınlar ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığıyla yüklenen tüm dosyaların açabileceği sorunlar, hukuki sorumluluk tamamen size aittir. Tüm haber ve içeriklerin altına yorum yapmak serbesttir, yorumlar toplu olarak otomatik onaylanmaktadır. Yorum yaparken kişisel bilgilerinizi (cep telefonu ve ev adresi) bırakmamanızı öneriyoruz. Buraya bırakılacak kişisel bilgilerin sorumluluğu yorum yapan kişiye aittir. Eğer yazdığınız yorumun silinmesini istiyor iseniz veya herhangi bir yorum hakkında düzenlemesini istediğiniz bir husus var ise bize İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz. (gerekli düzenlemenin yapılabilmesi için yorumlarla ilgili bildirimde bulunurken hangi yorumun hangi kullanıcı adı ve mail adresi ile hangi sayfada bulunduğunu bildirmenizi rica ederiz)

telefonakaydetmeisimleri.net web sitesinde yayımlanan yazılar hiçbir özel ve kamu kuruluşunun resmi görüşlerini yansıtmaz.

Sitemizde yer alan tüm içerikler bilgi mahiyetinde internet ortamındaki yorumlardan öğrenilebildiği kadarıyla hazırlanmakta olup, içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu bildiririz. Asıl bilgi kurum ve kuruluşların kendi internet sitelerinden alınabilir.”